Fulbright Talks

Podcast Fulbright Talks to rozmowy ze stypendystami i stypendystkami Programu Fulbrighta reprezentującymi różne dziedziny nauki. W rozmowach opowiadają o swoich pasjach badawczych i życiowych: o tym co jest dla nich ważne, co ich motywuje do działania, jak spełniają swoje marzenia, czym się obecnie zajmują naukowo i w jaki sposób amerykańska przygoda wpłynęła na ich życie zawodowe i osobiste.

Prowadząca: Patrycja Donaburska od lat jest związana z Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta i EducationUSA. Jej praca to przede wszystkim kontakt ze stypendystami i stypendystkami Programu Fulbrighta co zainspirowało ją do stworzenia miejsca, dzięki któremu ich historie ujrzą światło dzienne.

Podcast dostępny jest w serwisach SpotifyApple PodcastGoogle Podcast oraz Youtube.

Za realizację podcastu odpowiada Sounds and Stories.

Posłuchaj w Spotify

Jeśli treść się nie wyświetla skorzystaj z odnośnika, aby wyświetlić playlistę w serwisie Spotify: https://open.spotify.com/show/5noyGgmI6lyiGLA2FNOt0e?si=1057a2a953644412

Najnowsze odcinki

Fulbright Talks odcinek 5

Odcinek 5 o tym jak i dlaczego warto dbać i wspierać różnorodność, o tym jak różnorodność się ma w organizacjach i o tym jak my możemy się na różnorodność otwierać i ją urealniać.

Fulbright Talks odcinek 4

O wojnie i pokoju — o tym czy jesteśmy na pokój przygotowani, jak się ma konflikt do ogrodu i jak my jako społeczeństwo o pokój możemy dbać.

Fulbright Talks odcinek 2

O przedsiębiorczych muzykach, projektach muzycznych, z których warto korzystać i o tym co muzyka nam oferuje
Loading...
Skip to content