Ambasadorzy i Ambasadorki Programu Fulbrighta w Polsce

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zachęca polskie uczelnie wyższe do organizowania spotkań informacyjnych z Ambasadorami i Ambasadorkami Programu Fulbrighta. Podczas spotkania Ambasadorzy i Ambasadorki podzielą się swoimi doświadczeniami z pobytu na stypendium Fulbrighta w USA, opowiedzą o aktualnej ofercie stypendialnej Komisji Fulbrighta oraz udzielą wskazówek, jak wzmocnić swoją aplikację.

Ambasadorzy i Ambasadorki działają w 12 ośrodkach akademickich w Polsce: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław.

W jaki sposób można zorganizować spotkanie? Przy profilu każdego Ambasadora/Ambasadorki znajduje się adres e-mail. Wystarczy wybrać osobę ze swojego regionu i skontaktować się bezpośrednio.

Rola Ambasadorów

  • Organizacja wydarzeń promujących ofertę stypendialną Programu Fulbrighta w swoim środowisku naukowym i akademickim, takich jak spotkania informacyjne o ofercie programu, prezentacje doświadczeń stypendystów.
  • Współpraca z innymi Ambasadorami Programu, w tym udział w spotkaniach i szkoleniach dla Ambasadorów.
  • Wsparcie kandydatów na stypendia Fulbrighta w procesie rekrutacji.
  • Współpraca ze stowarzyszeniami absolwentów i grupami nieformalnymi absolwentów aktywnymi w regionie działania Ambasadora.

Ambasadorzy i Ambasadorki

Kliknij na zdjęcie Ambasadora lub Ambasadorki żeby wyświetlić więcej informacji oraz adres email. Na dole strony znajduje się mapka pokazująca lokalizacje.

Lokalizacje Ambasadorów i Ambasadorek

Na mapce zaznaczono główne lokalizacje naszych Ambasadorów i Ambasadorek. Nie oznacza to, że tylko w tych miejscowościach można zaprosić ich do współpracy! To tylko punkty orientacyjne, pozwalające znaleźć Ambasadora najbliżej Państwa instytucji.

Loading...
Skip to content