Ambasadorzy Programu Fulbrighta!

Home / Ambasadorzy Programu Fulbrighta!

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłasza nabór do prestiżowej grupy Ambasadorów Programu Fulbrighta

Jesteś absolwentem/absolwentką Programu Fulbrighta, lubisz dzielić się swoim doświadczeniem, prezentować, organizować wydarzenia? Ta propozycja jest dla Ciebie! Zostań Ambasadorem/Ambasadorką Programu Fulbrighta w Twoim mieście i pomóż nam w rekrutacji najlepszych kandydatów oraz w budowaniu relacji pomiędzy absolwentami w Twoim regionie.

Zapraszamy otwarte, kreatywne osoby w każdym wieku, działające w różnych ośrodkach akademickich w Polsce, do zgłoszenia swojej kandydatury do Programu.

Rola Ambasadorów

 • Organizacja wydarzeń

  Organizacja wydarzeń promujących ofertę stypendialną Programu Fulbrighta w swoim środowisku naukowym i akademickim, takich jak spotkania informacyjne o ofercie programu, prezentacje doświadczeń stypendystów.

 • Wsparcie kandydatów

  Wsparcie kandydatów w procesie aplikacyjnym.

 • Współpraca z innymi Ambasadorami

  Współpraca z innymi Ambasadorami Programu, w tym udział w spotkaniach i szkoleniach dla Ambasadorów (2 spotkania rocznie).

 • Współpraca z absolwentami

  Współpraca ze stowarzyszeniami absolwentów i grupami nieformalnymi absolwentów aktywnymi w regionie działania Ambasadora.

Wsparcie Komisji

Komisja zagwarantuje niezbędne materiały (prezentacje, ulotki, gadżety itp.), przeszkoli Ambasadorów, wesprze merytorycznie i w promocji działań.

W trakcie spotkań dla Ambasadorów, realizowanych 2 razy w roku, będziemy oferować dodatkowe szkolenia i spotkania z ekspertami i VIP-ami. Każdy z Ambasadorów otrzyma także możliwość wykorzystania określonej puli środków na realizację zamierzonych przez siebie wydarzeń.

Chcę zgłosić swoją kandydaturę

Pobierz formularz

Chcę zgłosić kogoś innego

Przejdź do formularza

Regulamin

Pobierz regulamin

Na zgłoszenia czekamy do 15 października. Nominacje Ambasadorów Programu zostaną zatwierdzone przez Radę Komisji i będą obowiązywały na okres 2 lat. Z uwagi na polsko-amerykański charakter Komisji i naszej Rady prosimy o wypełnianie zgłoszeń w języku angielskim.

Nie chcesz się zgłaszać, ale masz na myśli innego absolwenta/inną absolwentkę Programu Fulbrighta, który/która Twoim zdaniem świetnie sprawdzi się w tej roli? Zgłoś propozycję, a my skontaktujemy się z tą osobą, przedstawiając Program i proponując zgłoszenie do udziału.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Dyrektorem Komisji, Justyną Janiszewską.