Amerykańscy stypendyści 2021-22

Podstawowe informacje o stypendystach z rocznika 2021-22 przygotowaliśmy również w postaci tabelki. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do tabelki w arkuszach Google.

Program Fulbrighta to nie tylko stypendia dla zdolnych Polaków i Polek na wyjazd do USA. Program działa dwukierunkowo – również amerykańscy studenci, wykładowcy i eksperci mają możliwość pobytu naukowego w Polsce. Dzięki temu wiele polskich instytucji akademickich i edukacyjnych oraz organizacji pozarządowych ma możliwość zaproszenia do współpracy przy swoich projektach specjalistów z USA.

Podane liczby uwzględniają granty przyznane stypendystom na kolejny rok akademicki (tzw. renewals), stypendia, które z powodu pandemii nie mogły zostać zrealizowane w roku akademickim 2020-21 i zostały przesunięte na rok 2021-22 (tzw. deferrals) oraz rezygnacje ze stypendium. Liczba stypendiów Fulbright Specialist dotyczy projektów realizowanych w semestrze zimowym 2021 r. i zostanie zaktualizowana w semestrze letnim.

Specialist
ETA
US Student
US Scholar

SYLWETKI STYPENDYSTÓW

Poznaj Amerykanów i Amerykanki, którzy otrzymali prestiżowe stypendium Fulbrighta na przyjazd do Polski w roku akademickim 2021-22! Kliknij lub naciśnij na zdjęcie stypendysty lub stypendystki, aby wyświetlić więcej informacji. Możesz też wyświetlić stypendystów z poszczególnych programów korzystając z przycisków poniżej.

Loading...