Orientacja Programu BioLAB 2023-24

19 maja na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej odbyło się spotkanie informacyjno-integracyjne dla stypendystów i stypendystek Programu BioLAB, którzy wyjadą do USA w roku akademickim 2023-24, aby realizować staż badawczy w jednej z czterech instytucji partnerskich: University of Virginia, University of Chicago, University of Texas Southwestern Medical Center lub Oklahoma Medical Research Foundation.

Spotkanie, oprócz części merytotycznej przygotowującej do wylotu do USA, było okazją dla uczestników i uczestniczek do poznania się osobiście. Koordynatorka Programu Patrycja Donaburska opowiedziała o praktycznych aspektach wyjazdu, a tegoroczna amerykańska stypendystka Fulbrighta Madalyn Fernbach (English Teaching Assistant na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi) przygotowała interaktywny wykład na temat życia codziennego w USA.

Dzień zakończył się wspólnym lunchem, życzeniami powodzenia i do zobaczenia!

Z sylwetkami tegorocznych uczestników i uczestniczek Programu BioLAB można zapoznać się na tej stronie: