My American Experiences – Henryka Bochniarz

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z dr Henryką Bochniarz, absolwentką Programu Fulbrighta, lliderką środowiska biznesowego w Polsce.

“My American Experiences” jest projektem, w ramach którego Stowarzyszenie Alumni rozmawia z osobistościami polskiego życia publicznego, społecznego, gospodarczego, kulturalnego i politycznego, które były uczestnikami jednego z programów Departamentu Stanu USA (m. in. Programu Fulbrighta, International Visitor Leadership Program, Edward R. Murrow Program, Hubert H. Humphrey Fellowship Program i innych). Goście opowiadają o swoich doświadczenia wyniesionych z pobytu w USA oraz wpływie tych doświadczeń na ich życie publiczne, karierę zawodową lub naukową.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z dr Henryką Bochniarz, absolwentką Programu Fulbrighta, lliderką środowiska biznesowego w Polsce. Założycielka i Przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Członkini rad nadzorczych Fiat Chrysler Automotive Poland oraz była członkini rad nadzorczych wielu firm międzynarodowych w Polsce. Członkini Rady Gospodarczej przy Marszałku Senatu oraz była minister przemysłu i handlu. Współzałożycielka Kongresu Kobiet i Stowarzyszenia Kongres Kobiet; Przewodnicząca Wspólnego Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego; Prezes Fundacji Prymus.

Rozmowę poprowadził red. Zbigniew Bartuś – publicysta, reportażysta, felietonista Dziennika Polskiego i mediów Grupy Polska Press.

https://youtu.be/5zYkHSDfVow
Related Posts
Loading...
Skip to content