#JestemFulbrighterem #JestemFulbrighterką – do brzegu!

Drogie, Drodzy!

Gorący czerwiec za nami! Oj, działo się przez te ostatnie 2 miesiące! Kilkadziesiąt postów, a w tym infografiki i cykle – #Czywieszze, #3Pytaniado, #FulbrightWordCloud, #FulbrightMusicians, oraz dobrze wam już znane #AlumniFriday i #PoniedzialekzFulbrighterem, a pod postami komentarze i lajki. 🤩

Właśnie zakończyłyśmy trzecią odsłonę #JestemFulbrighterem #JestemFulbrighterką – dwumiesięcznej akcji w mediach społecznościowych, w ramach której mieliście szansę dowiedzieć się więcej o programie Fulbrighta oraz lepiej poznać naszych wspaniałych absolwentów i absolwentki! 

Dziękujemy Wam też za wszystkie przesłane zdjęcia i informacje na temat Waszych osiągnięć badawczych, planów i doświadczeń ze stypendium, które pozwoliły nam zaprezentować Wasze sylwetki na łamach akcji. A przede wszystkim za podzielenie się z nami słówkiem kończącym zdanie Fulbright to… w ramach akcji #FulbrightWordCloud. Wspaniale, że do niej dołączyliście! Dzięki temu stworzyliśmy piękną chmurę pełną inspirujących zwrotów.

Informacje z hasztagiem #JestemFulbrighterem #JestemFulbrighterką mogliście zobaczyć i przeczytać pod postami na naszych profilach Fulbright Poland na Facebooku, Instagramie, i LinkedInie. Wiemy, że obecnie nie wszyscy z Was mają (jeszcze!) profile w social mediach i że pewnie nadrobicie to w przyszłości. Dlatego w ramach podsumowania naszej akcji jako inspirację przygotowałyśmy skrót naszych postów. Oczywiście mogą do nich zajrzeć również Ci, którzy chcą przeżyć ją jeszcze raz. 😉

Gotowi:e? Let’s go! 💙

#CzyWieszŻe to cykl prezentujący najważniejsze wydarzenia z naszej działalności w Polsce i na świecie, a także kluczowe wartości i fundamenty programu Fulbrighta. Czyli co nie co o tym czym kieruje się program i dlaczego przyciąga do siebie rzesze pełnych pasji i utalentowanych kobiet i mężczyzn z różnych krajów i kultur. Dzięki infografikom mogliście się dowiedzieć, że w swoich działaniach program Fulbrighta wspiera różnorodność i równoważność osób należących do naszej społeczności czy też poznać liczbę stypendystów i stypendystek Fulbrighta na świecie.

Cykl #3PytaniaDo to historie świeżo upieczonych Fulbrighterów i Fulbrighterek z rocznika 2023-2024. Dużo inspiracji i powodów do dumy! Oraz mamy nadzieję zachęta dla tych z was, które myślą o aplikowaniu o stypendium Fulbrighta w przyszłym roku!

#FulbrightWordCloud to inicjatywa, której celem było stworzenie chmury zwrotów i słów, odzwierciedlających to co leży w sercu naszych Fulbrigherów i Fulbrighterek kiedy myślą o programie! Dzięki odpowiedziom dowiedziałyśmy się o tym, że Fulbright to m.in. szansa, marzenie, współpraca, przygoda życia a także finding love i wiele więcej! Cudnie!

#FulbrightMusicians prezentuje muzyczne dokonania Fulbrighterów i Fulbrighterek. W kolejnych postach zachęcałysmy was do słuchania przygotowanej specjalnie na ten cel playlisty na platformie YouTube.

Dzięki, że byliście i byłyście z nami i do zobaczenia! 

Related Posts
Loading...
Skip to content