Amerykańscy stypendyści i stypendystki 2022-23

Poznaj Amerykanów i Amerykanki, którzy otrzymali prestiżowe stypendium Fulbrighta na przyjazd do Polski w roku akademickim 2022-23!

Program Fulbrighta to nie tylko stypendia dla zdolnych Polaków i Polek na wyjazd do USA. Program działa dwukierunkowo – również amerykańscy studenci/studentki, wykładowcy/wykładowczynie i eksperci/ekspertki mają możliwość pobytu naukowego w Polsce. Dzięki temu wiele polskich instytucji akademickich i edukacyjnych oraz organizacji pozarządowych ma możliwość zaproszenia do współpracy przy swoich projektach specjalistów/specjalistki z USA.

Podstawowe informacje przygotowaliśmy również w postaci tabelki. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do tabelki w arkuszach Google.

Podane liczby uwzględniają granty przyznane stypendystom/kom na kolejny rok akademicki (tzw. renewals) oraz potencjalne rezygnacje ze stypendium. Liczba stypendiów Fulbright Specialist dotyczy projektów realizowanych w semestrze zimowym 2022 r. i zostanie zaktualizowana w semestrze letnim.

5

Specialists

13

English Teaching Assistants

11

Student Researchers

21

US Scholars

Sylwetki stypendystów i stypendystek 2022-23

Poznaj Amerykanów i Amerykanki, którzy otrzymali prestiżowe stypendium Fulbrighta na przyjazd do Polski w roku akademickim 2022-23! Kliknij lub naciśnij na zdjęcie stypendysty lub stypendystki, aby wyświetlić więcej informacji. Możesz też wyświetlić stypendystów z poszczególnych programów korzystając z przycisków poniżej.

Related Posts
Loading...
Skip to content