Podsumowanie trzeciej edycji #JestemFulbrighterem

Drogie, Drodzy!

Działo się. Ponad kilkadziesiąt postów, tyle samo infografik, pięć cyklów – #Czywieszze, #3Pytaniado, #KomisjaodKuchni, #AlumniFriday, #PoniedzialekzFulbrighterem, a także setki hasztagów pod postami, komentarzy i like’ów. 

Właśnie zakończyliśmy trzecią odsłonę #JestemFulbrighterem, dwumiesięcznej akcji w social media, w ramach której mieliście szansę lepiej poznać naszą działalność – również tą od kuchni ?, a my – Was. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ program Fulbrighta obchodzi swoje 75-lecie! Z tej okazji zachęcaliśmy Was do składania życzeń Fulbrightowi, które mogliście zamieszczać w komentarzach. Tym, którzy się odważyli bardzo dziękujemy za dołączenie do akcji!

Dziękujemy Wam też za wszystkie przesyłane zdjęcia i informacje na temat Waszych osiągnięć badawczych, planów i doświadczeń ze stypendium, które pozwoliły nam zaprezentować Wasze sylwetki na łamach akcji. A przede wszystkim za umieszczenie na swoich profilach specjalnych nakładek z napisem #Fulbright75. Wspaniale, że chcieliście się nimi dzielić i manifestować swoją przynależność do społeczności Fulbrighta.

Informacje z hasztagiem #JestemFulbrighterem mogliście zobaczyć i przeczytać pod postami na naszych profilach Fulbright Poland na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedInie. Wiemy, że obecnie nie wszyscy z Was mają (jeszcze!) profile w social media i że pewnie nadrobicie to w przyszłości. Dlatego w ramach podsumowania naszej akcji jako inspiracje przygotowaliśmy skrót naszych postów. Oczywiście mogą do nich zajrzeć również Ci, którzy chcą przeżyć ją jeszcze raz.

Gotowi? Zaczynamy ? 

Nakładki z napisem #Fulbright75 na zdjęciach profilowych

Widać, że je polubiliście, bo zaraz po naszych postach komunikujących możliwość ich zamieszczenia pojawiały się na Waszych profilach. Kto jeszcze nie miał okazji wypróbować, to dla przypomnienia wystarczy, że wejdziecie w swoje zdjęcie profilowe, klikniecie „Dodaj nakładkę”, wyszukacie jej pod tagiem #Fulbright75 – gotowe! Zachęcamy do wspólnego świętowania! Obchody 75-lecia nadal trwają?

Czy wiesz, że?

#Czywieszże to cykl prezentujący najważniejsze wydarzenia z naszej działalności w Polsce i na świecie, a także kluczowe wartości i fundamenty programu Fulbrighta. To, czym stoi program i dlaczego przyciąga do siebie rzesze pełnych pasji i utalentowanych kobiet i mężczyzn z różnych krajów i kultur. Dzięki infografikom mogliście się dowiedzieć, że w swoich działaniach program Fulbrighta wspiera różnorodność i równoważność osób należących do naszej społeczności, poznać liczbę stypendystów na świecie, Noblistów i Pulitzerów należących do grona Fulbrighterów czy przeczytać, że Polska jako pierwsza wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej przystąpiła do programu Fulbrighta.

3 pytania do

Cykl #3Pytaniado to historie świeżo upieczonych Fulbrighterów z rocznika 2021-2022. Dużo inspiracji i powodów do dumy! Dla wielu osób była to manifestacja przynależności do społeczności Fulbrighta, a także wspaniały moment na ogłoszenie światu – JestemFulbrighterem!

Komisja od kuchni

#KomisjaodKuchni to posty, w których poznawaliście nas, czyli pracowników Komisji z innej strony niż dotychczas. Zobaczyliście czym żyjemy po godzinach i „od kuchni”. Co nas kręci w weekendy i w wakacje. Co 2 tygodnie w sobotę pokazywaliśmy Wam, co według nas warto przeczytać, obejrzeć, w co zagrać lub dokąd pojechać na weekend lub wakacje. To cykl, który wywołał wśród Was najwięcej komentarzy. Zwłaszcza odcinek o naszych ulubionych grach i serialach.

I to już jest koniec. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, ale też lepiej poznaliście Fulbrighta. Do zobaczenia za rok (już dziś myślimy o nowej edycji), a jeśli będzie Wam nas brakowało, to zapraszamy na nasze kanały, na których informujemy o bieżących wydarzeniach, programach i rekrutacjach. Prezentujemy też Wasze dokonania i dzielimy się Waszymi doświadczeniami oraz sukcesami w cyklach, które publikujemy regularnie – #PoniedziałekzFulbrghterem czy #AlumniFriday. Piszcie, komentujcie, szerujcie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was!

Pozdrawiamy, życząc wielu małych i dużych inspiracji, zachwytów i sukcesów w realizacji własnych planów w najbliższych miesiącach.

Related Posts
Loading...
Skip to content