Podsumowanie trzeciej edycji #JestemFulbrighterem

  • Aleksandra Szaniawska
  • Aktualności
  • Brak komentarzy
Jestem Fulbrighterem concluding graphic

Drogie, Drodzy!

Działo się. Ponad kilkadziesiąt postów, tyle samo infografik, pięć cyklów – #Czywieszze, #3Pytaniado, #KomisjaodKuchni, #AlumniFriday, #PoniedzialekzFulbrighterem, a także setki hasztagów pod postami, komentarzy i like’ów. 

Właśnie zakończyliśmy trzecią odsłonę #JestemFulbrighterem, dwumiesięcznej akcji w social media, w ramach której mieliście szansę lepiej poznać naszą działalność – również tą od kuchni 😉, a my – Was. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ program Fulbrighta obchodzi swoje 75-lecie! Z tej okazji zachęcaliśmy Was do składania życzeń Fulbrightowi, które mogliście zamieszczać w komentarzach. Tym, którzy się odważyli bardzo dziękujemy za dołączenie do akcji!

Dziękujemy Wam też za wszystkie przesyłane zdjęcia i informacje na temat Waszych osiągnięć badawczych, planów i doświadczeń ze stypendium, które pozwoliły nam zaprezentować Wasze sylwetki na łamach akcji. A przede wszystkim za umieszczenie na swoich profilach specjalnych nakładek z napisem #Fulbright75. Wspaniale, że chcieliście się nimi dzielić i manifestować swoją przynależność do społeczności Fulbrighta.

Informacje z hasztagiem #JestemFulbrighterem mogliście zobaczyć i przeczytać pod postami na naszych profilach Fulbright Poland na Facebooku, Instagramie, Twitterze i LinkedInie. Wiemy, że obecnie nie wszyscy z Was mają (jeszcze!) profile w social media i że pewnie nadrobicie to w przyszłości. Dlatego w ramach podsumowania naszej akcji jako inspiracje przygotowaliśmy skrót naszych postów. Oczywiście mogą do nich zajrzeć również Ci, którzy chcą przeżyć ją jeszcze raz.

Gotowi? Zaczynamy 😊 

Specjalne nakładki z napisem #Fulbright75 na swoich zdjęciach profilowych – widać, że je polubiliście, bo zaraz po naszych postach komunikujących możliwość ich zamieszczenia pojawiały się na Waszych profilach. Kto jeszcze nie miał okazji wypróbować, to dla przypomnienia 👉🏻 wystarczy, że wejdziecie w swoje zdjęcie profilowe, klikniecie „Dodaj nakładkę”, wyszukacie jej pod tagiem #Fulbright75 – gotowe! Zachęcamy do wspólnego świętowania! Obchody 75-lecia nadal trwają😊

#Czywieszże to cykl prezentujący najważniejsze wydarzenia z naszej działalności w Polsce i na świecie, a także kluczowe wartości i fundamenty programu Fulbrighta. To, czym stoi program i dlaczego przyciąga do siebie rzesze pełnych pasji i utalentowanych kobiet i mężczyzn z różnych krajów i kultur. Dzięki infografikom mogliście się dowiedzieć, że w swoich działaniach program Fulbrighta wspiera różnorodność i równoważność osób należących do naszej społeczności, poznać liczbę stypendystów na świecie, Noblistów i Pulitzerów należących do grona Fulbrighterów czy przeczytać, że Polska jako pierwsza wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej przystąpiła do programu Fulbrighta.

Cykl #3Pytaniado to historie świeżo upieczonych Fulbrighterów z rocznika 2021-2022. Dużo inspiracji i powodów do dumy! Dla wielu osób była to manifestacja przynależności do społeczności Fulbrighta, a także wspaniały moment na ogłoszenie światu – JestemFulbrighterem!

#KomisjaodKuchni to posty, w których poznawaliście nas, czyli pracowników Komisji z innej strony niż dotychczas. Zobaczyliście czym żyjemy po godzinach i „od kuchni”. Co nas kręci w weekendy i w wakacje. Co 2 tygodnie w sobotę pokazywaliśmy Wam, co według nas warto przeczytać, obejrzeć, w co zagrać lub dokąd pojechać na weekend lub wakacje. To cykl, który wywołał wśród Was najwięcej komentarzy. Zwłaszcza odcinek o naszych ulubionych grach i serialach. 😉

I to już jest koniec. 😉 Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, ale też lepiej poznaliście Fulbrighta. Do zobaczenia za rok (już dziś myślimy o nowej edycji), a jeśli będzie Wam nas brakowało, to zapraszamy na nasze kanały, na których informujemy o bieżących wydarzeniach, programach i rekrutacjach. Prezentujemy też Wasze dokonania i dzielimy się Waszymi doświadczeniami oraz sukcesami w cyklach, które publikujemy regularnie – #PoniedziałekzFulbrghterem czy #AlumniFriday. Piszcie, komentujcie, szerujcie. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was!

Pozdrawiamy, życząc wielu małych i dużych inspiracji, zachwytów i sukcesów w realizacji własnych planów w najbliższych miesiącach.

Loading...