Ruszyła rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2023

Ruszyła rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2023! Akademia realizowana pod skrzydłami Center for Leadership to jeden z najlepiej ocenianych w Europie programów rozwoju przywództwa, realizowany we współpracy z edukatorami z najlepszych instytucji edukacyjnych na świecie – w tym Uniwersytetu Harvarda.

Jesteśmy partnerem nominującym i mamy przyjemność rekomendować absolwentów programu Fulbrighta do udziału w LAP.  Aplikuj do LAP z nami przez ten dedykowany link: https://center-for-leadership.org/academy/apply/fulbright/

Uwaga! Jeśli nie jesteś absolwentem/absolwentką Fulbrighta prosimy o nieużywanie powyższego linku. Zalecamy kontakt z właściwym partnerem nominującym lub bezpośrednio z LAP.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko w okresie 17-29.05.2023!

W programie mogą wziąć udział osoby, które już mają bogate doświadczenie w zarządzaniu, wypracowały swoje pozycje, lecz nadal poszukują możliwości rozwoju i wsparcia, by pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Co roku Akademia przyjmuje 40 wybitnych osób z różnorodnych środowisk i sektorów i udziela fellowships najlepszym kandydatkom i kandydatom z obszarów: biznesu, non-profit, startupów, kultury, mediów, edukacji, administracji publicznej i sportu. Zwykle o jedno miejsce ubiega się ponad 15 aplikujących.

LAP to kompleksowy 4-miesięczny praktyczny program edukacyjny, dożywotni status Alumna oraz aktywne wsparcie w ramach Alumni Network. Jako  Partner Nominujący Akademii, wspieramy jej działanie poprzez nominowanie najlepszych kandydatów i kandydatek. Jeśli masz pytania dot. nominacji skontaktuj się mailowo z Anną Kertyczak, Specjalistką ds. Relacji z Absolwentami: [email protected] 

Więcej informacji na temat Leadership Academy for Poland i procesu aplikacyjnego: https://center-for-leadership.org/academy/.

Related Posts
Loading...
Skip to content