Łukasz Chyla

Jestem absolwentem summa cum laude studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, doktorantem w Katedrze Prawa Gospodarczego UJ, Stypendium Fulbrighta realizowałem w 2023 roku na Columbia Law School w Nowym Jorku.

Jestem absolwentem summa cum laude studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, doktorantem w Katedrze Prawa Gospodarczego UJ, Kierownikiem grantu Narodowego Centrum Nauki na Uniwersytecie Warszawskim. Z wyróżnieniem ukończyłem Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ (Columbus School of Law w Waszyngtonie). Jestem założycielem i członkiem zarządu Fundacji Semper Augustus- think tanku edukacyjnego w zakresie prawa spółek.

Stypendium Fulbrighta realizowałem w 2023 roku na Columbia Law School w Nowym Jorku. Wcześniej, byłem także stypendystą międzynarodowego grantu SYLFF. Ukończyłem zagraniczne stypendia m.in. na University of Cambridge, Melbourne Law School w Australii, Bucerius Law School w Hamburgu, oraz na Universidad Complutense de Madrid.

W wolnej chwili jestem miłośnikiem sportu, licencjonowanym instruktorem oraz narciarstwa oraz tenisa ziemnego, pływam na kitesurfingu i windsurfingu, biegam oraz gram w piłkę. W młodości byłem zawodnikiem golfowym oraz szachowym.

Loading...
Skip to content