Zostań mentorem TopMinds

Zostań mentorem TopMinds

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta wspólnie ze Stowarzyszeniem Top 500 Innovators już po raz trzeci rusza z programem szkoleniowo-mentoringowym TopMinds!

TopMinds to program, w którym mentorzy i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – wspierają uczestników w podejmowaniu wyzwań i odnajdywaniu własnej ścieżki dla realizacji celów i zamierzeń, pomagają w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych, a także wskazują sposoby na wzmocnienie poczucia wartości zawodowej i osobistej.

Program wspierają: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Collegium Wratislaviense i Bury & Bury Kancelaria patentowa sp. z o.o. Inicjatywa jest finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą “DIALOG” na lata 2017 – 2019.

Edycja 2019 rusza w styczniu 2019 i potrwa do czerwca 2019. Informacja o edycji 2019 wraz z regulaminem dostępne są na stronie topminds.pl. Zachęcamy też do poczytania o poprzednich edycjach.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tym programie w roli mentorów. Jesteśmy przekonani, że dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem pomożecie młodym ludziom kończącym studia podjąć dobre dla nich decyzje. Na zgłoszenia czekamy do 3 listopada do końca dnia!