Zaraszamy na Polsko-Amerykański Most Innowacji

Zaraszamy na Polsko-Amerykański Most Innowacji

Konferencja Polsko-Amerykański Most Innowacji (PAMI), to wydarzenie, które skupia się na tematyce przedsiębiorczości i innowacji w biznesie, społeczeństwie i nauce. Tegoroczna – czwarta edycja PAMI odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2017, w Krakowskim Parku Technologicznym.

Uczestnicy konferencji PAMI będą mieli możliwość:

  • wziąć udział w dwóch dniach inspirujących prelekcji, praktycznych warsztatów oraz sesji mentoringowych,
  • zdobyć wiedzę, pomocną przy rozwoju własnej działalności i prowadzonych projektów,
  • spotkać się, porozmawiać i uzyskać poradę od specjalistów z PL i US podczas sesji mentoringowych oraz w trakcie przerw networkingowych,
  • nawiązać kontakty biznesowe i poznać wartościowe osoby do współpracy,
  • poznać amerykańskie trendy biznesowe,
  • zainspirować się do dalszego działania.

Na uczestników czeka duża dawka wiedzy i umiejętności przekazana w atrakcyjnej formie i twórczej atmosferze. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. Philip Zimbardo, Andrzej Blikle, John Spence, David Whitney, Jakub Piwnik oraz Marek Parzydło.

Wydarzenie jest kierowane do szerokiego grona odbiorców, przede wszystkim młodych przedsiębiorców i tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności, przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentów i absolwentów – każdego, kto w życiu osobistym i działalności publicznej chce działać kreatywnie i realizować innowacyjne projekty, a także poszukuje zmiany i wzbogacenia dotychczasowego życia zawodowego. Celem PAMI jest nie tylko promowanie przedsiębiorczości, ale także stworzenie platformy wymiany doświadczeń i budowanie relacji między uczestnikami a ekspertami z Polski i USA.

Organizatorami PAMI 2017 są: Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności, Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Stowarzyszenie Top 500 Innovators.

Więcej szczegółów, aktualności i program: www.pamiconference.com
Facebook: @pamiconference
Link do rejestracji: Rejestracja

Zapraszamy!