Zapraszamy na letnie koncerty Fulbrighterów na Facebooku!

Zapraszamy do udziału w letnich koncertach na żywo, w których wystąpią nasi absolwenci. Koncerty organizowane są przez Ambasadę USA. Aby dołączyć, o podanej godzinie należy wejść na profil Ambasady USA na Facebooku, gdzie pojawi się link do relacji na żywo.

2 lipca o godz. 19:00 – Pamela Howland

Pamela jest pianistką, której unikalny styl wykonywania utworów łączy w sobie muzykę klasyczną z nowoczesnością. Po więcej informacji o artystce odsyłamy do jej strony internetowej: pamelahowland.com. 

9 lipca o godz. 19:00 – Magdalena Sas

Magdalena jest wiolonczelistką, absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Królewskiego Konserwatorium Muzycznego w Brukseli. Jako wiolonczelistka kwartetu smyczkowego Vistula studiowała podyplomowo w Universitat fur Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu oraz w prestiżowej European Chamber Music Academy, zrzeszającej wybitne zespoły kameralne młodego pokolenia. W 2014 roku, jako stypendystka Fulbrighta, miała zaszczyt studiować w klasie profesora Erica Kim w legendarnej Jacobs School of Music.

16 lipca o godz. 19:00 – Tomasz Robak

Tomasz jest pianistą, kameralistą, organistą oraz edukatorem muzycznym. Poprzez swoją wszechstronność kontynuuje odwieczną europejską tradycję „kompletnego muzyka”. Po więcej informacji o artyście odsyłamy na jego stronę internetową: tomaszrobak.com.

Related Posts
Loading...
Skip to content