Zapraszamy na konferencję dot. prawa autorskiego w nauce w Katowicach

• Natalia Kozłowska
  • Aktualności, Biuro prasowe, Strona główna

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Przyszłość badań naukowych w świetle prawa autorskiego, kodeksów etycznych naukowców oraz kryteriów ocen jakości badań.”

Konferencja odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, a szczególnie naukowców, absolwentów i stypendystów programu Fulbrighta. Wymagane jest wypełnienie zgłoszenia online oraz wniesienie opłaty konferencyjnej w wysokości 50 zł.

Komisja Fulbrighta oferuje stypendystom i absolwentom programu Fulbrighta sfinansowanie zakwaterowania podczas konferencji. Pozostałym osobom oferujemy możliwość skorzystania ze zniżki w hotelu wybranym dla uczestników konferencji. W czasie konferencji wszystkim uczestnikom zapewniamy wyżywienie a przede wszystkim – interesujące wykłady i dyskusje.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konferencji: fulbright.edu.pl/konferencja-katowice