Zapraszamy na festiwal Kameralne Lato w Radomiu

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta z przyjemnością informuje, że objęła patronatem Kameralne Lato – festiwal organizowany w Radomiu przez American Corner Radom oraz Stowarzyszenie Filmforum.

W ramach festiwalu, który odbędzie się w dniach 1-7 lipca, organizowane będą warsztaty skierowane do uczniów, studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Odbędą się także trzy konkursy filmowe: Konkurs Główny, Konkurs Filmów Niezależnych oraz Konkurs Filmów Odrzutowych HYDE PARK.

Celem festiwalu jest promocja młodego polskiego kina, kształtowanie dobrych wzorców społecznych, zachęcanie młodych ludzi do uczestnictwa w kulturze filmowej oraz profilaktyka społeczna.

Do 22 czerwca trwa nabór do wolontariatu przy organizacji festiwalu. Wolontariusze pomagają m.in. przy organizacji recepcji festiwalowej, obsłudze technicznej projekcji filmowych, dokumentacji fotograficznej, biurze prasowym, opiece nad gośćmi (także zagranicznymi).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie