XXIII Konferencja Naukowa poświęcona Kontrolowanej Polimeryzacji

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w XXIII Konferencji Naukowej poświęconej Kontrolowanej Polimeryzacji, która odbędzie się 3 czerwca 2024 roku. Prof. dr. hab. Krzysztof Matyjaszewski, światowej klasy specjalista w dziedzinie chemii, zaprezentuje cykl wykładów obejmujących
następujące tematy:

  1. Fundamentals of Controlled Radical Polymerization
  2. Dual Catalysis in ATRP
  3. Linking Synthetic Polymers to Biomolecules and to Inorganic Substrates
  4. Overview of Research Projects at the Center for Macromolecular Engineering at Carnegie Mellon

Oprócz możliwości wysłuchania inspirujących prelekcji profesora Matyjaszewskiego, zaplanowano także sesję posterową. Zachęcamy do przesyłania abstraktów i udziału w krótkich prezentacjach dotyczących Państwa osiągnięć naukowych i badań. Autorzy wybranych abstraktów zostaną poproszeni o przygotowanie wystąpień trwających od 3 do 5 minut, przedstawiających ich badania. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń naukowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie chemii polimerów.

Dodatkowo, atrakcyjnym elementem konferencji będzie możliwość poznania możliwości rozwoju kariery, odbywania staży oraz doktoratów w Stanach Zjednoczonych. Dla najlepszych wystąpień przewidziane zostały nagrody!

Organizatorami Konferencji są Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk w Łodzi oraz Szkoła Doktorska BioMedChem UŁ i Instytutów PAN w Łodzi.

Strona wydarzenia: https://www.cbmm.lodz.pl/konferencje/polymers/xxiii-sccp.

Related Posts
Loading...
Skip to content