Wykłady otwarte Fulbrightczyków na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

  • Natalia Kozłowska
  • Aktualności, Biuro prasowe, Strona główna
  • Brak komentarzy

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny mają przyjemność zaprosić na cykl wykładów otwartych prowadzonych przez stypendystów i absolwentów Programu Fulbrighta.

Wykłady, prowadzone w j. angielskim, będą się odbywały w piątkowe popołudnia semestru zimowego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tematyka wykładów będzie odzwierciedleniem spektrum zainteresowań badawczych i dziedzin reprezentowanych przez Fulbrightczyków – od sztuk pięknych, przez historię i politologię po nauki ścisłe.

Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp jest bezpłatny, nie wymagamy wcześniejszej rejestracji. 

Kiedy odbędą się wykłady?
W każdy piątek (z wyłączeniem dni świątecznych) o godzinie 17:00 lub 17:30.

Lokalizacja
Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Żwirki i Wigury 61. Dokładna lokalizacja będzie podana przy konkretnym terminie. 

Jesteś stypendyst(k)ą lub absolwentem/absolwentką Programu Fulbrighta i chcesz zgłosić się do prowadzenia wykładu? Wyślij krótki abstrakt w j. angielskim (max 300 wyrazów) do Pauliny Kubylis na adres [email protected]

Harmonogram wykładów
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o kolejnych wykładach: https://www.facebook.com/events/431084050877382 

Ta strona korzysta z plików cookies do prawidłowego działania. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Loading...