Webinarium dla kandydatów na stypendia Graduate Student Award oraz Junior Research Award

• Autor: Fulbright Polska
  • Kategoria: Aktualności, Spotkania informacyjne
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

Zapraszamy na webinarium dla osób zainteresowanych aplikowaniem o stypendium Fulbright Graduate Student Award lub Fulbright Junior Research Award, które poprowadzi koordynator programu, Patrycja Gołąb. Webinarium odbędzie się 21 lutego w godzinach 18:00-19:00:

18:00-18:30 – część dla osób zainteresowanych stypendium Fulbright Graduate Student Award
18:30-19:00 – część dla osób zainteresowanych stypendium Fulbright Junior Research Award

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie. Webinarium odbędzie się w języku polskim.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział będzie potrzebny komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Na komputerze potrzebna będzie przeglądarka z włączoną obsługą Adobe Flash player. Na telefonie należy wcześniej zainstalować bezpłatną aplikację Clickmeeting (dostępną na Androida i iOS). Szczegółowe informacje zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.