Uwaga: od 1 października Fulbright Poland zmienia siedzibę

  • Natalia Kozłowska
  • Aktualności
  • Brak komentarzy

Po blisko 10 latach opuszczamy adres przy ul. K.I. Gałczyńskiego 4 i przenosimy się do nowego biura, które również znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater. Znajdziecie nas na pierwszym piętrze. 

Nasz nowy adres

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta
Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa

Numery telefonów pozostają bez zmian. 

Oficjalnie pod nowym adresem będziemy od 1 października, jednak przenosiny zaplanowane są jeszcze we wrześniu. Przeprowadzka to dla nas spore wyzwanie logistyczne, stąd przez kilka najbliższych dni możemy trochę mniej responsywnie odpowiadać na wasze wiadomości i telefony. Z góry dziękujemy za cierpliwość.

Czy budynek jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami?

W budynku jest winda oraz niezbędne udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz niedowidzących.

Jak dojechać do naszego nowego biura?

Jesteśmy w niewielkiej odległości od Dworca Centralnego, oraz około 10 minut spacerem od stacji metra Centrum. Blisko biura znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W okolicy są też dwie stacje roweru miejskiego Veturilo. 

Cieszymy się, że świat powoli stabilizuje się na kolejnych etapach pandemii COVID-19. Większość naszego zespołu zaszczepiła się już przeciwko koronawirusowi, niemniej w trosce o nasze i wasze bezpieczeństwo prosimy o odwiedziny po wcześniejszym potwierdzeniu terminu, oraz o przyjście w maseczce zakrywającej usta i nos.  

Loading...