Trwa nabór do Leadership Academy of Poland

Rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2022! Akademia realizowana pod skrzydłami Center for Leadership to jeden z najlepiej ocenianych w Europie programów rozwoju przywództwa, realizowany we współpracy z edukatorami z najlepszych instytucji edukacyjnych na świecie – w tym Uniwersytetu Harvarda. Jesteśmy partnerem nominującym i mamy prawo rekomendować wybranych uczestników.

Zgłoś swoją kandydaturę do LAP z nami: https://center-for-leadership.org/academy/apply/fulbright/
Zgłoszenia przyjmowane są tylko 19 – 30.05.2022!

W programie mogą wziąć udział osoby, które już mają bogate doświadczenie w zarządzaniu, wypracowały swoje pozycje, lecz nadal poszukują możliwości rozwoju i wsparcia, by pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Co roku Akademia przyjmuje 40 wybitnych osób z różnorodnych środowisk i sektorów: biznesu, non-profit, startupów, kultury, mediów, edukacji, administracji publicznej i sportu.

LAP to kompleksowy 4-miesięczny praktyczny program edukacyjny, dożywotni status Alumna oraz aktywne wsparcie w ramach Alumni Network. Jako  Partner Nominujący Akademii, wspieramy jej działanie poprzez nominowanie najlepszych kandydatów. Skontaktuj się z Dyrektor Komisji Justyną Janiszewską uzyskać więcej informacji dotyczących nominacji oraz naszego wsparcia w tym procesie.

Więcej informacji na temat Leadership Academy for Poland i procesu rekrutacji:
www.center-for-leadership.org/academy