Sympozjum absolwentów programu BioLAB (Visiting Research Graduate Traineeship Program)

Sympozjum BioLAB

Sympozjum BioLAB: Visiting Research Graduate Traineeship Program to pierwsze tego typu wydarzenie, które powstało z myślą o absolwentach programu trwającego już ponad 18 lat.

Od początków jego historii, udział wzięło w nim już prawie 300 studentów z najlepszych polskich uczelni, którzy przez jeden rok brali czynny udział w badaniach z zakresu nauk biologicznych w jednej z czterech amerykańskich placówek: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation lub University of Texas, Southwestern Medical Center.

Udział w programie był dla wielu definitywnym krokiem do dalszej kariery naukowej. Pomysł na organizację konferencji dla tych, którzy ukończyli program wzięła się z potrzeby ponownego spotkania, dla większości osób po wielu latach.

Pierwsze takie wydarzenie!

Warszawa

26-27 lipca 2019 r.

Zapraszamy na dwa dni pełne prezentacji i spotkań, podczas których absolwenci będą mogli podzielić się swoimi osiągnięciami w środowisku naukowym i biznesowym. Chcemy, aby wydarzenie to było okazją do poznania się absolwentów sprzed kilkunastu lat z tymi, którzy dopiero wrócili z programu i niedawno ukończyli studia. Chcemy dać miejsce spotkaniu po latach, odświeżeniu wspomnień i kontaktów oraz wzajemnej inspiracji na współpracę naukową i biznesową.

Zarejestruj się

Agenda

Wkrótce więcej informacji.

Paneliści

Wkrótce więcej informacji.