Sympozjum absolwentów programu BioLAB

University of Virginia
University of Chicago
Oklahoma Medical Research Foundation
UT Southwestern Medical Center BioLAB

Sympozjum BioLAB: Visiting Research Graduate Traineeship Program to pierwsze tego typu wydarzenie, które powstało z myślą o absolwentach programu trwającego już ponad 18 lat.

Od początków jego historii, udział wzięło w nim już prawie 300 studentów z najlepszych polskich uczelni, którzy przez jeden rok brali czynny udział w badaniach z zakresu nauk biologicznych w jednej z czterech amerykańskich placówek: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation lub University of Texas, Southwestern Medical Center.

Udział w programie był dla wielu definitywnym krokiem do dalszej kariery naukowej. Pomysł na organizację konferencji dla tych, którzy ukończyli program wzięła się z potrzeby ponownego spotkania, dla większości osób po wielu latach.

Warszawa

Politechnika Warszawska,
Gmach Technologii Chemicznej
ul. Koszykowa 75, Warszawa

Data

26 – 27 lipca 2019

Dwa pełne dni

Pierwsze takie wydarzenie dla absolwentów!

Prawie 20 lat trwania programu w Polsce!
Spotkanie absolwentów wszystkich roczników w jednym miejscu.

Zapraszamy na dwa dni pełne prezentacji i spotkań, podczas których absolwenci będą mogli podzielić się swoimi osiągnięciami w środowisku naukowym i biznesowym. Chcemy, aby wydarzenie to było okazją do poznania się absolwentów sprzed kilkunastu lat z tymi, którzy dopiero wrócili z programu i niedawno ukończyli studia. Chcemy dać miejsce spotkaniu po latach, odświeżeniu wspomnień i kontaktów oraz wzajemnej inspiracji na współpracę naukową i biznesową.

AGENDA

Wkrótce więcej informacji.

PANELIŚCI

Wkrótce więcej informacji.

HOTEL

Możliwa jest rezerwacja pokoju jedno lub dwuosobowego w hotelu Novotel Warszawa Centrum przy ul. Marszałkowskiej 94.

Ceny pokoi:

25-26 lipca 2019:

  • jednoosobowy ze śniadaniem: 323 PLN
  • dwuosobowy ze śniadaniem: 355 PLN

26-27 lipca 2019

  • jednoosobowy ze śniadaniem: 215 PLN
  • dwuosobowy ze śniadaniem: 247 PLN

27-28 lipca 2019

  • jednoosobowy ze śniadaniem: 215 PLN
  • dwuosobowy ze śniadaniem: 247 PLN

Aby zarezerwować pokój w promocyjnych cenach należy wypełnić formularz i przesłać go na adres hotelu.

MIEJSCE KONFERENCJI

KOMITET ORGANIZACYJNY

Agnieszka Gawda, stypendystka programu w latach 2016/2017 na University of Virginia, Charlottesville (laboratorium Ed Perez-Reyes), obecnie specjalizuje się w pisaniu wniosków o granty w ramach programu Horyzont 2020.

Jakub Kucharczyk, stypendysta programu w latach 2014/2015 na University of Chicago. Technik laboratoryjny w laboratorium Tonego Kossiakoffa w latach 2015-2018. Obecnie doktorant w laboratorium Sai Reddy, ETH, Basel, Szwajcaria.

Ewa Sitarska, stypendystka programu w latach 2015/2016 w laboratorium Jose Rizo-Reya na University of Texas, Southwestern Medical Center. Obecnie doktorantka w EMBL Heidelberg, Niemcy.

Emilia Wasiak, stypendystka programu w latach 2015/2016 na Oklahoma Medical Research Foundation. Obecnie Pharmacovigilance Specialist w Pfizer, Polska.

Patrycja Donaburska, koordynator programów dla polskich studentów oraz programu BioLAB w Komisji Fulbrighta. Patrycja jest również doradcą EducationUSA i specjalizuje się w studiach medycznych oraz stypendiach sportowych.

PATRONAT

GŁÓWNY PARTNER

SPONSORZY

University of Virginia
University of Chicago
Oklahoma Medical Research Foundation
UT Southwestern Medical Center BioLAB
Captor Therapeutics logo
Ta strona korzysta z plików cookies do prawidłowego działania. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Loading...