Spotkanie informacyjne o studiach w USA i stypendium Fulbright Graduate Student Award

• Autor: Fulbright Polska
  • Kategoria: Aktualności, Spotkania informacyjne
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

Zapraszamy na spotkanie informacyjne o studiach graduate (magisterskich i doktoranckich) w USA. Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 17:00-18:00 w American Center Warsaw, ul. Rektorska 4 (budynek Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, parter).

Podczas spotkania dowiesz się:

• jakie są możliwości wyjazdu do USA na studia graduate,
  • jak znaleźć odpowiedni program studiów i uczelnię,
  • jak wygląda proces aplikowania na studia graduate w USA,
  • jakie są możliwości sfinansowania studiów,
  • jak zaaplikować o stypendium Fulbright Graduate Student Award.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy się zarejestrować: https://form.jotformeu.com/90633702443351. Dla pierwszych 20 zarejestrowanych osób przygotowaliśmy upominki z jubileuszowym logo Fulbright Polska.