Spotkania informacyjne w listopadzie 2019

• Natalia Kozłowska
  • Aktualności, Spotkania informacyjne, Strona główna

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych lub odwiedzenia stoiska Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie stypendialnej. Lista spotkań jest aktualizowana na bieżąco.

Jeśli Państwa uczelnia organizuje dni internacjonalizacji, dni doktoranta lub inne wydarzenia promujące mobilność akademicką, przedstawiciel Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta w miarę dostępności chętnie dołączy do wydarzenia i przybliży uczestnikom możliwości wyjazdu do USA w ramach stypendiów Fulbrighta. Możemy też przyjechać wygłosić prezentację o stypendiach Fulbrighta lub zorganizować webinarium dla grupy chętnych. Zaproszenie należy wysłać na adres [email protected]

13 i 14 listopada

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta podczas Women in Tech Summit. Przy stoisku będzie można uzyskać informacje o ofercie stypendialnej Programu Fulbrighta, porozmawiać z koordynatorami programów oraz absolwentkami.

Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
  • 9:00-18:00

15 listopada

• Łódź
    Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pomorska 141/143 (wejście od ul. Matejki), sala Rady Wydziału

18 listopada

• Poznań
    Wydział Biologii UAM, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6, sala Rady Wydziału

18 listopada

Spotkanie z koordynatorem programów Fulbrighta dla studentów i doktorantów, Patrycją Donaburską. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

• Gdańsk
    American Corner Gdańsk, Targ Rakowy 5/6

19 listopada

• Wrocław
    Wydział Chemii UWr, ul. Fryderyka Joliot-Curie 14, sala 145

21 listopada

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta podczas Targów Wymian Studenckich na Politechnice Warszawskiej. Przy stoisku będzie można uzyskać informacje o ofercie stypendialnej Programu Fulbrighta, możliwościach wyjazdu do USA na studia, staż lub program wymiany oraz porozmawiać z doradcą edukacyjnym. Wstęp wolny.

Gmach główny Politechniki Warszawskiej, Plac Politechniki 1
  • 10:00-16:00

21 listopada

• Kraków
    Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, Gronostajowa 7, Sala Rady Wydziału (1.1.14)

22 listopada

Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1, sala 102B

22 listopada

Spotkanie z prof. Zygmuntem Derewendą, założycielem Programu BioLAB. Wstęp wolny. Prof. Derewenda wygłosi wykład pt. „Rola nietypowych wiązań wodorowych C-H…O w białkach i ich kompleksach z inhibitorami/lekami”

• Warszawa
    Politechnika Warszawska, Gmach Technologii Chemicznej, ul. Koszykowa 75, Audytorium im. Mościckiego

26 listopada

Możliwość indywidualnej konsultacji z koordynatorem programów Fulbrighta dla studentów i doktorantów, Patrycją Donaburską. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

• Kraków
    Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, ul. Westerplatte 1, Sala Manila i sala Bangkok, 3 piętro
  • 12:00-15:00