Spotkania informacyjne na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie

• Autor: Fulbright Polska
  • Kategoria: Aktualności, Spotkania informacyjne, Strona główna

Zapraszamy na dwa spotkania informacyjne o ofercie stypendialnej Programu Fulbrighta, które odbędą się się 14 oraz 19 lutego (czwartek i wtorek) na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Spotkanie poprowadzi koordynator programów Patrycja Gołąb. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Zapraszamy do udziału zarówno osoby, które chciałyby poznać ofertę stypendialną na wyjazd do USA, jak i aplikujących, którzy chcieliby dopytać o szczegóły wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie 14 lutego odbędzie się w godzinach 11:00-12:00, natomiast spotkanie 19 lutego w godzinach 14:00-15:00.

sala im. H. Melcera, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2.