Spotkania informacyjne na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie

• Fulbright Polska
  • Spotkania informacyjne

Zapraszamy na dwa spotkania informacyjne o ofercie stypendialnej Programu Fulbrighta, które odbędą się się 14 oraz 19 27 lutego (czwartek i środa) na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Spotkanie poprowadzi koordynator programów Patrycja Gołąb. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Zapraszamy do udziału zarówno osoby, które chciałyby poznać ofertę stypendialną na wyjazd do USA, jak i aplikujących, którzy chcieliby dopytać o szczegóły wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie 14 lutego odbędzie się w godzinach 11:00-12:00, natomiast spotkanie 27 lutego w godzinach 12:00-13:00.

sala im. H. Melcera, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2.

Uwaga! Spotkanie 19 lutego zostało przełożone na 27 lutego.