Pierwsze sympozjum dla absolwentów Programu BioLAB (VRGTP)

• Fulbright Polska
  • Aktualności, Strona główna

Z myślą o absolwentach programu BioLAB (znanym wcześniej też jako Visiting Research Graduate Traineeship Program) w Warszawie w dniach 26-27 lipca 2019 roku odbędzie się Sympozjum, podczas którego absolwenci będą mogli podzielić się swoimi osiągnięciami w środowisku naukowym i biznesowym. Wydarzenie będzie okazją do poznania się absolwentów sprzed kilkunastu lat z tymi, którzy dopiero wrócili z programu i niedawno ukończyli studia.

Od początków historii programu, udział wzięło w nim już prawie 300 studentów z najlepszych polskich uczelni, którzy przez rok brali czynny udział w badaniach z zakresu nauk biologicznych w jednej z czterech amerykańskich placówek: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas, Southwestern Medical Center.

Serdecznie zachęcamy wszystkich absolwentów programu BioLAB (VRGTP) do wzięcia udziału w Sympozjum! Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się TUTAJ. Więcej informacji znajduje się na stronie sympozjum, link TUTAJ.