Aneta Kluszczyńska

Manager ds. Administracji i Finansów, Członkini Zarządu

Zajmuję się sprawami finansowymi oraz administracją. Przygotowuję sprawozdania pod względem wydatkowania środków do zewnętrznych instytucji, od których otrzymujemy nasze finansowanie, czyli do Departamentu Stanu USA oraz do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przygotowuję budżety i monitoruję na bieżąco ich wydatkowanie, uczestniczę w procesie przygotowania sprawozdań rocznych oraz obsługi audytu. Dbam o bezpieczeństwo oraz stałe zaopatrzenie w biurze. Zajmuję się również sprawami kadrowymi.

Przed rozpoczęciem pracy w Komisji zajmowałam się rozliczaniem finansowym środków unijnych, norweskich oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pracowałam w takich organizacjach jak Ministerstwo Infrastruktury, Fundacja Fundusz Współpracy oraz Fundacja im. Stefana Batorego. Przez wiele lat zawodowo silnie związana byłam z sektorem pozarządowym w Polsce. 

W wolnych chwilach relaksuję się przy układaniu puzzli lub przy pieleniu mojego małego ogródka. Lubię ludzi, i życie, więc zdarza się, że całymi nocami przesiaduję ze znajomymi dyskutując na tematy ważne, mniej ważne i w ogóle nieważne.  

Loading...
Skip to content