Laureaci stypendiów Slavic Award oraz Scholar-in-Residence Award 2018-2019

Z przyjemnością informujemy o nowych laureatach stypendiów Fulbrighta na rok akademicki 2018-19:

• Dr Katarzyna Bojarska z Instytutu Badań Literackich PAN została stypendystką Fulbright Slavic Award i pojedzie do University of Chicago.
  • Dr Marcin Jauksz z Zakładu Literatutry Pozytywizmu i Młodej Polski Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został stypendystą Fulbright Slavic Award i pojedzie do University of Washington.
  • Dr hab. Katarzyna Maćkowska z Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II została stypendystką Fulbright Scholar in Residence Award i pojedzie do Delta State University.Serdecznie gratulujemy!

Z laureatami w pozostałych kategoriach stypendialnych można zapoznać się tutaj: fulbright.edu.pl/laureaci-stypendiow-fulbrighta-wyjazd-usa-2018-19.