#JestemFulbrighterem 2021

  • Aleksandra Szaniawska
  • 75-lecie, Aktualności
  • Brak komentarzy
#JestemFulbrighterem 2021 start

Wracamy do Was z trzecią odsłoną akcji #JestemFulbrighterem i porcją inspirujących informacji, ciekawostek i cykli – o nas i przede wszystkim o Was. 

Program Fulbrighta jest dla wielu osób nie tylko stypendium czy jednorazowym wyjazdem, ale przede wszystkim doświadczeniem, które otwiera kolejne drzwi. To także wartości i relacje, pozostające z Wami na długo po powrocie ze stypendium. 

Jesteśmy dumni ze społeczności, którą razem tworzymy, dzięki czemu możemy pokazać, jak liczne i różnorodne jest grono naszych absolwentów.  Daje nam to również szansę dzielenia się Waszymi sukcesami i wyjątkowymi historiami.  

W tym roku pojawi się m.in. cykl #Czy wiesz, że, w którym pokażemy serię infografik, pigułek wiedzy na temat programu oraz osiągnięć znanych na całym świecie absolwentów i absolwentek. Kolejnym będzie cykl #3pytaniaDo ukazujący kilka sylwetek świeżo upieczonych polskich stypendystów i stypendystek, prezentujący osiągnięcia badawcze i ich drogę w programie Fulbrighta. Wracamy też do cyklu #KomisjaodKuchni, który cieszył się Waszym zainteresowaniem w zeszłym roku. W tegorocznej odsłonie zaprezentujemy Wam nowy format, w którym członkowie komisji podzielą się swoimi poleceniami kulturalnymi – co warto zobaczyć, przeczytać czy posłuchać, gdzie pójść. Oczywiście nie zabraknie stałych punktów programu, które już dobrze znacie z naszej codziennej komunikacji. Należą do nich #AlumniFriday, w którym prezentujemy opowieści z pobytu na stypendium oraz #PoniedziałekzFulbrighterem ukazujący artykuły w mediach o tym jak działacie, co robicie i gdzie jest o Was głośno!

Tegoroczna edycja potrwa tradycyjnie dwa miesiące (maj-czerwiec). Będzie jednak wyjątkowa, ponieważ program Fulbrighta obchodzi swoje 75–lecie! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję jubileuszową. 

Jak wziąć udział w akcji? To proste! 

Złóżcie życzenia Fulbrightowi w komentarzu na Facebooku czy Instagramie lub wyślijcie na adres [email protected]. Najbardziej wyjątkowe wpisy zostaną opublikowane na naszej stronie w postaci infografik, z podpisem waszych imion i nazwisk. A już teraz możecie wstawić specjalną nakładkę z napisem #Fulbright75 na swoim zdjęciu profilowym. Wystarczy, że wejdziecie w swoje zdjęcie profilowe, klikniecie „Dodaj nakładkę”, wyszukacie jej pod tagiem #Fulbright75 – i gotowe! Zachęcamy Was do wspólnego świętowania tak zacnego jubileuszu! Z niecierpliwością czekamy na Wasze życzenia i koniecznie śledźcie nasze social media. 

Loading...