#JestemFulbrighterem 2020

  • Aleksandra Szaniawska
  • Aktualności
  • Brak komentarzy
#JestemFulbrighterem photo

W 2019 roku obchodziliśmy 60-lecie istnienia Programu Fulbrighta w Polsce. Przez cały ten czas Program Fulbrighta był dla wielu osób nie tylko stypendium czy jednorazowym wyjazdem, ale przede wszystkim doświadczeniem, które otwiera kolejne drzwi. To także wartości i relacje, pozostające z Wami na długo po powrocie ze stypendium.

Jesteśmy dumni ze społeczności, którą razem tworzymy, dlatego w zeszłym roku ruszyliśmy z akcją #JestemFulbrighterem – by pokazać, jak liczne i różnorodne jest grono naszych absolwentów, a także dzielić się Waszymi sukcesami i wyjątkowymi historiami.  Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – przez kolejne miesiące napływały do nas Wasze zdjęcia opatrzone hasłem #JestemFulbrighterem, do akcji włączyli się także znani absolwenci, zaś cykl #PoniedziałekzFulbrighterem na stałe zagościł w naszym facebookowym I twitterowym repertuarze. Hasło „Jestem Fulbrighterem” poszło w eter i już na stałe zostało razem z nami.

W tym roku wracamy do Was z całą mocą z nową odsłoną akcji #JestemFulbrighterem. Będzie jeszcze więcej – ciekawostek, historii ze stypendium, sylwetek znanych postaci, Komisji i przede wszystkim –  Was! Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku, tłumnie dołączycie do akcji, by z dumą powiedzieć – Jestem Fulbrighterem, Jestem Fulbrighterką! Koniecznie śledźcie nasze social media, gdzie przez najbliższe dwa miesiące prawie każdego dnia znajdziecie nowe, ciekawe materiały.

W jaki sposób możecie dołączyć do akcji?

Wystarczy opublikować na Facebooku lub Instagramie swoje zdjęcie, na którym trzymacie np. kartkę z napisem #JestemFulbrighterem/#JestemFulbrighterką. Pamiętajcie, by hasztag znalazł się również w opisie postu. Swoje zdjęcia możecie również podsyłać na adres [email protected], abyśmy mogli opublikować je na naszym profilu. Czekamy na Wasze wiadomości!

Loading...