#JestemFulbrighterem – bądź dumny razem z nami

  • Fulbright Polska
  • Aktualności
  • Brak komentarzy
On a blue background there is centered Fulbright globe and a sign #jestemfulbrighterem

W tym roku mamy wiele powodów do dumy – obchodzimy 60-lecie istnienia Programu Fulbrighta w Polsce, niedawno zmienił się nasz logotyp a grono Fulbrighterów powiększa się nieustannie – do naszej społeczności należy już ponad 2000 Polaków!

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was, abyście dołączyli do akcji #JestemFulbrighterem i razem z nami celebrowali przynależność do Programu Fulbrighta.

Program Fulbrighta to nie tylko szansa na stypendium, ale przede wszystkim ludzie, wspólne wartości i trwałe relacje, jakie wspólnie budujemy. Pokażmy, jak wiele wyjątkowych osób tworzy naszą społeczność, z której jesteśmy dumni!

Co trzeba zrobić? Wystarczy opublikować na Facebooku lub Instagramie swoje zdjęcie, na którym trzymacie np. kartkę z napisem #JestemFulbrighterem. Pamiętajcie, by hasztag znalazł się również w opisie postu. Swoje zdjęcia możecie również podsyłać
na adres [email protected], abyśmy mogli opublikować je na naszym profilu.

Justyna Kozyra-Bober Fulbright

Na zdjęciu – Justyna Kozyra-Bober, absolwentka Fulbrighta ’08 na University of Texas College of Education. Justyna pracuje w Komisji Fulbrighta jako Manager Programów Fulbrighta i Centrum EducationUSA.

W ramach akcji #JestemFulbrighterem w najbliższych tygodniach na naszych kanałach social media będziemy także przypominali sylwetki wybitnych alumnów oraz prezentowali ciekawe wywiady i publikacje autorstwa Fulbrighterów.

Czekamy na Wasze zdjęcia, a jeśli jeszcze nas nie śledzicie i chcecie być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje – zachęcamy do obserwowania naszych kanałów social media!

Loading...