Dr Anna Budzanowska nowym członkiem Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

• Natalia Kozłowska
  • Aktualności, Biuro prasowe, Strona główna

Dr Anna BudzanowskaZ przyjemnością informujemy, że 30 września 2019 r. do Rady Fundacji Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta dołączyła dr Anna Budzanowska, Dyrektor Generalna Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Anna Budzanowska jest doktorem nauk humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwentką Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Rotterdam School of Management Erasmus University.

Od początku kariery zawodowej związana z instytucjami publicznymi. Ekspercko współpracowała z Uniwersytetem Jagiellońskim, Wyższą Szkołą Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz Uniwersytetem Warszawskim.

Dr Budzanowska zastąpiła w Radzie dr. Aleksandra Dańdę, przed którym stoją nowe wyzwania w służbie polskiej dyplomacji. Pragniemy podziękować doktorowi Dańdzie za ponad półtora roku niezwykle skutecznej współpracy i życzyć wszelkiego powodzenia w dalszej karierze.

Z aktualnym składem Rady Fundacji Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta można zapoznać się na tej stronie: fulbright.edu.pl/rada