Aukcja Dzieł Sztuki z okazji 60-lecia Programu Fulbrighta w Polsce

Uprzejmie informujemy, że Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ma przyjemność zorganizować Aukcję Dzieł Sztuki, która odbędzie się 29 listopada podczas jubileuszowej Gali świętującej 60-lecie istnienia Programu Fulbrighta w Polsce.

Komisja jest bardzo dumna, że mamy w swoim gronie tak wielu utalentowanych artystów. Chcemy pokazać, że Program Fulbrighta w Polsce obejmuje wiele dziedzin naukowych w tym badaczy i studentów zajmujących się sztuką. Wybrane prace naszych stypendystów, które podarowali na rzecz Fulbrighta można będzie zakupić podczas aukcji. Zebrane pieniądze przeznaczone będą w całości na wsparcie naszych programów stypendialnych. 

Aukcja Dzieł Sztuki jest nie tylko szansą dla nas na zebranie funduszy, lecz również wyjątkową okazją na zaprezentowanie wizji artystycznych naszych wybitnych Fulbrighterów. Aukcja pozwoli na spotkanie się artystów, koneserów sztuki oraz wszystkich tych, którzy wspierają Program Fulbrighta. Będzie to czas rozmów, networkingu i przede wszystkim dobrej zabawy! 

KATALOG ARTYSTÓW

REGULAMIN AUKCJI

Ta strona korzysta z plików cookies do prawidłowego działania. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Loading...