Angelo Pressello nowym członkiem Rady Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

• Natalia Kozłowska
  • Aktualności, Biuro prasowe, Strona główna

Angelo PresselloZ przyjemnością informujemy, że z dniem 9 stycznia 2020 roku do Rady Fundacji Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta dołączył pan Angelo Pressello, który otrzymał nominację z rąk Ambasador USA Georgette Mosbacher.

Pan Pressello mieszka w Polsce od 1994 roku, kiedy to przyjechał do nas jako wolontariusz Korpusu Pokoju nauczający angielskiego w szkole średniej. Obecnie jest właścicielem i prezesem Directpl, globalnej firmy świadczącej usługi IT. Uzyskał dyplom MBA programu WEMBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Pan Pressello zastąpił panią Magdalenę Pavlak-Chiaradię, która zasiadała w Radzie przez niemal pięć lat. Pani Magdalenie dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie i życzymy wszelkiego powodzenia w nowych wyzwaniach!

Z aktualnym składem Rady Fundacji można zapoznać się na stronie fulbright.edu.pl/rada.