Amerykańscy stypendyści 2019-20

Poznaj Amerykanów i Amerykanki, którzy w roku akademickim 2019-20 otrzymali stypendium Fulbrighta na przyjazd do Polski.

Program Fulbrighta to nie tylko stypendia dla zdolnych Polaków i Polek na wyjazd do USA. Program działa dwukierunkowo – również amerykańscy studenci i studentki, wykładowcy i eksperci mają możliwość przyjazdu i pobytu naukowego w Polsce. Dzięki temu wiele polskich instytucji akademickich i edukacyjnych oraz organizacji pozarządowych ma możliwość zaproszenia do współpracy przy swoich projektach specjalistów i wykładowców z USA.

Chcesz zaprosić naszego stypendystę lub stypendystkę na wykład gościnny, spotkanie ze studentami, udział w konferencji czy poprowadzenie zajęć o kulturze amerykańskiej? Dowiedz się jak to zrobić tutaj.

Podstawowe informacje o stypendystach z rocznika 2019-20 przygotowaliśmy również w postaci tabelki. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do tabelki w arkuszach Google.

Pracownicy naukowi
Studenci
ETA
Specjaliści

PROFILE STYPENDYSTÓW I STYPENDYSTEK

Poznaj Amerykanów i Amerykanki, którzy otrzymali prestiżowe stypendium Fulbrighta na przyjazd do Polski w roku akademickim 2019-20! Kliknij lub naciśnij na zdjęcie stypendysty lub stypendystki, aby wyświetlić więcej informacji. Możesz też wyświetlić stypendystów z poszczególnych programów korzystając z przycisków poniżej.

Loading...