Spotkanie informacyjne dla stypendystów

W piątek, 12 maja, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta miała przyjemność gościć podczas spotkania informacyjnego 33 polskich stypendystów programu Fulbrighta, którzy w roku akademickim 2017/18 będą studiować, prowadzić badania oraz uczyć na amerykańskich uczelniach.

Całodniowy program wypełniony był spotkaniami oraz panelami, które miały na celu przygotować stypendystów do wyjazdu. W programie znalazły się m.in. sesje mające celu przybliżyć temat studiowania i życia w Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy wdzięczni naszym absolwentom, którzy z chęcią podzielili się swoimi doświadczeniami oraz udzieli bezcennych porad tegorocznym stypendystom. Serdecznie dziękujemy Agacie Cieszewskiej oraz jej córce, Zuzannie, Elizie Chilimoniuk-Przeździeckiej, Marcie Jarczewskiej, Arturowi Filipowi oraz Joannie Sosze.

Jesteśmy dumni, że tak znakomita grupa stypendystów będzie reprezentować nasz kraj w Stanach Zjednoczonych w nadchodzących roku akademickim i mamy nadzieję, że nasi stypendyści są teraz w pełni gotowi rozpocząć amerykańską przygodę!