Rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2017 już otwarta!

Rekrutacja do Leadership Academy for Poland 2017 już otwarta!

Już teraz można aplikować do udziału w kolejnej edycji Leadership Academy for Poland (LAP). W ramach projektu 40 wybitnych Polek i Polaków otrzyma możliwość uczestnictwa w jednym z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa, gdzie pod okiem edukatorów m.in. z Uniwersytetu Harvarda będzie rozwijało swoje talenty. To wyjątkowy projekt i bardzo cieszymy się, że również i w tym roku Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta jest partnerem nominującym Akademii.  

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Akademii zapraszamy do składania aplikacji. Formularz aplikacyjny znajduje się tutaj:  http://center-for-leadership.org/academy/apply/

Aplikacje można przesyłać tylko do 20 czerwca 2017. Wybrani uczestnicy Leadership Academy for Poland wezmą udział w 4-miesięcznym programie, który rozpocznie się sesją rezydencjalną na kampusie 24 września – 1 października i zakończy graduacją w styczniu. Absolwenci programu zostaną także objęci specjalnym, rocznym wsparciem Leadership Nests™ realizowanym w ramach Alumni Network.

Więcej informacji o LAP znajduje się tutaj: http://center-for-leadership.org/academy/apply/